احتمال فوت سه کارگر در حادثه مترو کیانشهر/ تلاش امدادگران برای نجات مفقودین

0
330
احتمال فوت سه کارگر در حادثه مترو کیانشهر

در ارتباط با آخرین جزئیات حادثه کارگاه مترو کیانشهر، اظهار داشت: به طور کلی ۲۰ نفر دچار حادثه شده که در لحظات اولیه ۱۰ نفر از حادثه‌دیدگان به صورت سرپایی مداوا شدند.

وی افزود: ۱۰ حادثه دیده دیگر در زیر آوار محبوس شده بودند که ۵ نفر آنها نیز در زمان‌های نخستین پس از حادثه توسط نیروهای امدادی حاضر در محل از زیر آوار خارج شده‌اند.

سخنگوی هلال‌احمر استان تهران با اشاره به اینکه ۵ حادثه‌دیده دیگر همچنان در زیر آوار هستند، گفت: ۴ نفر از این حادثه‌دیده‌ها مکان‌یابی شده ولی یکی از افراد مکان آن مشخص نیست و مفقودی به شمار می‌رود.

مقیمیان تصریح کرد: به احتمال بسیار زیاد ۳ نفر از حادثه‌دیده‌های زیر آوار فوت شده‌اند چرا که دستگاه‌های بیورادار دیگر پالس نمی‌دهد لذا پیش‌بینی می‌شود از ۴ حادثه‌دیده مکان‌یابی شده در زیر آوار ۳ نفر از آنها فوت و یک نفر زنده باشد.

وی با اشاره به اینکه مفقودین در زیر لایه‌های سنگین آوار هستند، گفت: ۳۶ نیروی عملیاتی از ری، شمیرانات، پیشوا،‌ تهران و رباط‌کریم در محل حادثه حضور دارند.

سخنگوی هلال‌احمر استان تهران در پایان گفت: سه دستگاه زنده‌یاب بیورادار و ۵ قلاده سگ زنده‌یاب در ارتباط با نجات حادثه‌دیدگان و شناسایی مفقودین به کار گرفته شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید