داروسازان اتحاد، انسجام و همدلی را در بین خود گسترش دهند

0
1028
کمبود نقدینگی صنعت داروسازی را اذیت می کند

دکتر بردیا فرزام فر مدیرعامل شرکت داروسازی نانو الوند:

داروسازان اتحاد، انسجام و همدلی را در بین خود گسترش دهند

یک داروساز ضمن تبریک روز داروساز به جامعه داروسازی گفت: امید دارم که داروسازان به عنوان یکی از پیشروان صنعت داروسازی در کشور هستند و باید  بتوانند اتحاد، انسجام و همدلی را در بین خود گسترش دهند.

بردیا فرزام فر در گفت و گو با نشریه پزشکان ایرانی با بیان این مطلب افزود: آسیب هایی که در روزهای اخیر از جانب داروسازان، غیرداروسازان و سایر اقشار جامعه بر اثر تلاطمات موجود کشور در فضای مجازی و غیر مجازی رخ داده است، ما باید  بتوانیم با آن  مقابله کنیم.

وی گفت: ما انسجام عملیاتی در جمع صنوف نداریم و بسیاری اوقات به جای اینکه از منافع جمعی خودمان حمایت کنیم این اتفاق کم رخ می دهد و موجب می شود دیگران هم بتوانند به راحتی ر ما را مورد هجم قرار دهند.

این داروساز بیان داشت: تحریم ها برای ما مشکل ساز هستند. اما یکسری اتفاقات در این چند سال موجب وارد کردن آسیب در حوزه دارویی شده است. یکسری افراد درخواست های غیرمنطقی از سوی سازمان های ذیربط در حوزه دارویی می شود که نیازی نیست.

وی در ادامه با تی تک اشاره کرد و اظهارداشت:  ما به طور کلی در هر جایی از ایران سعی کردیم یک فرایند کاغذی را به کنترل کامپیوتری تبدیل کنیم که در این مورد با مشکل مواجه شدیم. به طور معمول زیرساخت های لازم را برای این موضوع نداریم و دچار چالش می شویم. اما دلیل ندارد چون چالش رخ می دهد همه چیز را زیر سوال ببریم.

فرزان فر گفت: سامانه تی تک از این قاعده مستثنی نیست و مسلما نواقصی داشته است. اما اغلب افرادی را در کشور داریم که از سوراخی روزنه ای پیدا و سوءاستفاده می کنند. این سامانه به طور قطع بدون نقص نیست.

تولید مشابه دارو موجب توقف تولید داخل می شودکمبود نقدینگی صنعت داروسازی را اذیت می کند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید