درمان سرطان پستان پیشرفته-راهنما 

  1
  808
  Breast-Cancer-Help

  درمان سرطان پستان پیشرفته-راهنما

  درمان سرطان پستان پیشرفته-راهنما ،انجمن انکولوژی بالینی آمریکا گایدلاین‌های به روزشده برای درمان سرطان پستان پیشرفته را منتشر کرد. معرفی درمان HER2 پیشرفت قابل ملاحظه‌ای را برای برای بیماران مبتلا به سرطان پستان پیشرفته به ارمغان آورده است. انجمن انکولوژی بالینی آمریکا اخیرا با تشکیل پانلی از متخصصان این رشته، توصیه‌های خود را که آخرین بار در سال ۲۰۱۴ منتشر شده بودند، روزآمد کرد. این پانل یک مرور هدفمند و سیستماتیک از ۶۲۲ مقاله منتشر شده مرتبط انجام داد که در این دوره زمانی انجام شده بودند. اساسا، این توصیه‌ها از ۴ سال قبل تغییر نکرده‌اند.
  قوی‌ترین توصیه‌ها برای درمان با درمان به علاوه کموتراپی، صرفنظر از وضعیت ER تومور است.
  برای بیماران مبتلا به وضعیت ER-  و ، اندوکرین‌درمانی با درمان در نظر گرفته می‌شود، با سطح متوسطی از شواهد، در حالی که اندوکرین‌درمانی به تنهایی باید فقط به‌طور انتخابی برای افرادی تجویز شود که نمی‌توانند درمان را تحمل کنند.
  برای بیماران دریافت‌کننده درمان همراه با کموتراپی، درمان مذکور باید حداقل ۴ تا ۶ ماه ادامه پیدا کند، بسته به پاسخ و قابلیت تحمل. در آن زمان، تصمیم گرفته می‌شود که درمان به تنهایی تا زمانی که پیشرفت بیماری دیده می‌شود، ادامه یابد.
  برای بیمارانی که درمان کمکی را ۱۲ ماه یا کمتر قبل از مداخله درمانی تمام کرده‌اند، توصیه‌های درمانی برای افرادی که با عود بیماری متاستاز روبه‌رو شده‌اند باید برای خط دوم باشد، در حالی که برای افرادی که پس از گذشت بیش از ۱۲ ماه از کامل شدن درمان کمکی با عود بیماری مواجه شده‌اند، توصیه‌ها باید برای درمان خط اول باشد.
  اگر بیماری با ترکیبی از درمان و کموتراپی درمان خود را آغاز کرده باشد، و همچنین بیماری دارد، پزشکان باید اندوکرین‌درمانی را به درمان اضافه کنند، زمانی که کموتراپی تمام می‌شود یا زمانی که سرطان پیشرفت می‌کند.
  در شرایط خاص، مانند بار کم بیماری، بیماری‌های همراه، موارد منع استفاده از درمان (مانند نارسایی احتقانی قلب)، یا دوره‌های طولانی بدون بیماری، پزشکان باید اندوکرین‌درمانی را به تنهایی به عنوان خط اول درمان معرفی کنند.

  درمان سرطان پستان پیشرفته-راهنما

  درمان سرطان پستان پیشرفته-راهنما 

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید