سیستم درمانی جدیددرمان دردهای رام‌نشدنی

0
428
سیستم درمانی جدید درمان دردهای رام‌نشدني
سیستم درمانی جدید درمان دردهای رام‌نشدني

سیستم درمانی جدید درمان دردهای رام‌نشدنی

شرکت تجهیزات پزشکی Nevro Corp که در زمینه ساخت و تولید راه‌حل‌های نوآورانه مبتنی بر شواهد در درمان دردهای مزمن فعالیت می‌کند، اعلام کرد سازمان غذا و داروی آمریکا سیستم محرک طناب نخاعی این شرکت را موسوم به Senza تایید کرده است. Nevro، همچنین اعلام کرد بازاریابی این دستگاه از ۱۱ می ۲۰۱۵ آغاز شده است.
سیستم ابداعی Senza که از طریق ارایه درمان اختصاصی HF10 کار خود را انجام می‌دهد، به‌عنوان درمان کمکی در مدیریت دردهای مزمن غیرقابل تحمل ورام‌نشدنی تنه یا اندام، شامل دردهای یکطرفه یا دوطرفه مرتبط با سندرم failed back surgery، دردهای شدید کمر و درد پا مورد استفاده قرار می‌گیرد.
سیستم درمانی تایید شده در طول ۵ سال گذشته، به خوبی در اروپا و استرالیا پذیرفته شده و با این تاییدیه جدید FDA نیز، بیماران دیگری نیز این امکان را خواهند داشت تا درمان جدیدی را دریافت کنند و از منافع قابل‌توجه آن بهره‌مند شوند.
HF10therapy تنها سیستم محرک طناب نخاعی است که ازسوی FDA برای درمان درد، بدون نیاز به بی‌هوشی تایید شده است. این دستگاه، تنها سیستمی است که در آن بیمار نیاز ندارد هنگام دریافت درمان، روی تخت مخصوص دراز کشیده و محدود شود.
همچنین، Senza system تنها سیستم محرک طناب نخاعی قابل کاشت در بدن و تایید شده بوسیله FDA است که با دستگاه MRI 3 تسلا رایج، سازگاری دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید