هفدهمین برنامه جامع علمی فصلی انجمن پزشکان عمومی ایران

  0
  866

  هفدهمین برنامه جامع علمی فصلی انجمن پزشکان عمومی ایران با حداکثر امتیاز بازآموزی – تهران (۲ الی ۴ بهمن)
  تهران، مرکز همایشهای رازی
  انجمن پزشکان عمومی تلاش دارد همچون روال سابق با برنامه ریزی و اجرای موضوعات آموزشی متنوع در راستای رسالت خویش برای ارتقاء و بروزرسانی دانش پزشکان گروه هدف گامی استوار بردارد در همین راستا هفدهمین برنامه جامع علمی- فصلی را در تاریخ های ۲ لغایت ۴ بهمن ماه برگزار می نماید.

  این برنامه مشتمل بر کنفرانسهای علمی با موضوعات مختلف می باشد که درسایه همکاری با انجمن های علمی مرتبط و حضور اساتید ارزشمند حوزه های مختلف برگزار می شود.

  امیدواریم توانسته باشیم با ایجاد فرصت انتخاب عناوین مختلف علمی گامی هر چند کوتاه اما استوار در راستای آموزش پزشکان ایران زمین برداشته باشیم.
  ثبت نام صرفا از طریق همین سامانه و بصورت آنلاین انجام می شود. حضور در برنامه ها براساس مقررات الزامی است و تقاضا می شود همکاران محترم جهت تداوم برنامه ها و غنای آن در کلاس ها حضور فعال داشته باشند. ارائه کارت شناسایی برای دریافت کارت ورود و حضور و غیاب ضروری است. جهت برنامه ریزی مناسب در راستای پذیرایی شایسته، پذیرایی ناهار از افرادی صورت می گیرد که در همین سامانه اقدام به خرید ناهار نمایند. لطفا سایر همکاران عنایت داشته باشند گروه هدف این برنامه ها پزشکان عمومی/خانواده هستند.
  همکار محترم شما قبل از ثبت نام و شرکت در هر برنامه بازآموزی باید ابتدا در سامانه آموزش مداوم عضو شده و ثبت نام کنید لذا قبل از ثبت نام در برنامه بازآموزی انجمن پزشکان عمومی ایران، از عضویت خود در سامانه آموزش مداوم به آدرس www.ircme.ir اطمینان حاصل فرمایید.

  هفدهمین-برنامه-جامع-علمی-فصلی-انجمن-پزشکان-عمومی-ایران

  [td_smart_list_end]

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید