پانزدهمین کنگره بین المللی گوش ،حلق و بینی و جراحی های سر و گردن ۱۸ آبان برگزار می شود

0
339

پانزدهمین کنگره بین المللی گوش ،حلق و بینی و جراحی های سر و گردن ۱۸ آبان برگزار می شود
شرکت دانشجویان و دستیاران گوش وحلق بینی علاقه مند رایگان است

دبیر اجرایی پانزدهمین کنگره بین المللی گوش و حلق و بینی و جراحی های سر و گردن از برگزاری این کنگره طی ۴ روز در آبان ماه امسال در تهران خبر داد و گفت: اساتید برجسته داخلی و خارجی در این زمینه در کنگره حضور و سخنرانی خواهند داشت.
دکتر علیرضا جعفری در آستانه برگزاری پانزدهمین کنگره بین المللی گوش و حلق و بینی و جراحی های سر و گردن ایران اظهارداشت: این کنگره ۱۸ تا ۲۱ آبان ماه سال جاری به مدت ۴ روز در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می شود.
وی افزود: در این کنگره کلیه همکاران حوزه گوش و حلق و بینی سراسر کشور حضور خواهند داشت و اساتید برجسته داخلی و خارجی نیز شرکت و اطلاعات خود را از طریق سخنرانی در اختیار شرکت کنندگان و مدعوین جلسه خواهند گذاشت.
دبیر اجرایی پانزدهمین کنگره بین المللی گوش و حلق و بینی و جراحی های سر و گردن گفت: اساتید خارجی از کشورهایی همچون آمریکا، انگلیس، آلمان، یونان، ترکیه و کره جنوبی در کنگره حضور دارند و اساتید برجسته ایرانی که در حوزه خود سرآمد هستند همچون اساتید حوزه جراحی سر و گردن، جراجی حنجره، ریمونولوژی، آندوسکوپی سینوس، جراحی پلاستیک صورت و گوش و حلق و بینی اطفال نیز دیدترین اطلاعات و تجربیات خود را با سخنرانی به اشتراک می گذارند.
جعفری با بیان اینکه این کنگره برای اولین بار با این وسعت برگزار می شود، ادامه داد: ۷ سالن برای سخنرانی اختصاص داده شده و ۲۰ امتیاز باز آموزی برای پزشکان متخصص شرکت کننده در کنگره در نظر گرفته شده است.
وی بیان داشت: در حاشیه برگزاری کنگره نیز همزمان نمایشگاه تجهیزات پزشکی مرتبط با جراحی گوش و حلق و بینی و سر و گردن برپاشده و همکاران می توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.
دبیر اجرایی پانزدهمین کنگره بین المللی گوش و حلق و بینی و جراحی های سر و گردن با اشاره به اینکه ۴ همکار ایرانی مقیم آمریکا برای شرکت در کنگره دعوت شده اند، خاطر نشان کرد: حدود ۱۶۰ مقاله در کنگره ارائه خواهد شد و به غیر از متخصصان گوش و حلق و بینی و حراجان سر و گردن، دستیاران گوش و حلق و بینی و دانشجویان علاقمند نیز می توانند در کنگره شرکت کنند.
جعفری در پایان گفت: شرکت در کنگره برای دانشجویان و دستیاران گوش و حلق و بینی رایگان است

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید