تایید Dupilumab برای اگزما

  0
  1301
  تایید Dupilumab برای اگزما

  تایید Dupilumab برای اگزما

  تایید Dupilumab برای اگزما،کمیته آژانس‌ دارویی اروپا برای محصولات دارویی برای استفاده انسانی (CHMP) توصیه کرد داروی dupilumab (با نام تجاری Dupixent و محصولی از شرکت Sanofi/Regeneron Pharmaceuticals) برای درمان بزرگسالان مبتلا به درماتیت آتوپیک متوسط تا شدید که کاندید درمان سیستمیک هستند، تائید شود.
  داروی dupilumab به صورت محلول تزریقی ۳۰۰ میلی‌گرمی در دسترس قرار دارد. این دارو، یک آنتی‌بادی مونوکلونال IgG4 انسانی است که از سیگنال‌دهی اینترلوکین ۴ و ۱۳ ممانعت به عمل می‌آورد.
  در ۳ کارآزمایی بالینی، dupilumab توانست وضعیت پوست را در بیماران مبتلا به درماتیت آتوپیک بهبود بخشد. این میزان بهبود با ارتقای نمرات در شاخص Investigator Global Assessment and Eczema Area and Severity 75-Index خود را نشان داد. این دارو همچنین توانست بیمار را از شر خارش برهاند.
  شایع‌ترین عوارض جانبی که با تزریق‌های dupilumab دیده شد، عبارت بودند از واکنش‌های محل تزریریال کنژکتیویت، بلفاریت و هرپس دهانی.
  این دارو باید بوسیله پزشکانی که در درمان درماتیت آتوپیک مهارت دارند و آموزش‌های لازم را دیده‌اند، تجویز شود.
  در ماه مارس ۲۰۱۷، سازمان غذا و داروی آمریکا dupilumab را برای درمان درماتیت آتوپیک متوسط تا شدید که وضعیت آنها به طور مناسبی با درمان‌های موضعی بهبود پیدا نمی‌کند و برای بیمارانی که درمان‌های موضعی در آنها کنترااندیکه است، تائید شد.

  تایید Dupilumab برای اگزماتایید Dupilumab برای اگزما

  منبع:Medscape

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید