سرخط خبرها
خانه / اخبار صنفی / همایش مکمل‌های غذایی و رژیمی در تاریخ ۴ تا۶ اردیبهشت۹۷ در مرکز همایش هتل المپیک تهران برگزار می‌گردد

همایش مکمل‌های غذایی و رژیمی در تاریخ ۴ تا۶ اردیبهشت۹۷ در مرکز همایش هتل المپیک تهران برگزار می‌گردد

همایش مکمل‌های غذایی و رژیمی برگزار می‌گردد

تأمین مکمل‌های غذایی با کیفیت و سالم همواره مسئله‌ای اساسی و مهم برای متخصصان در این زمینه است که به موازات آن کنترل دقیق و مناسب آن از فرآیند تولید تا مصرف، حائز اهمیت است.

به منظور حفظ ایمنی مکمل‌‌های غذایی و رژیمی و سلامت مصرف‌کنندگان  الزامات کیفی مربوطه رعایت گردد، چرا که وجود هر گونه آلودگی، دارای پتانسیل انتقال به محصول نهایی بوده و خطرات زیان‌باری را می‌تواند به همراه داشته باشد. بنابراین بررسی کیفی و پایش کارایی مواد غذایی و مکمل های رژیمی- غذایی و ورزشی امری ضروری است.

دبیرخانه دائمی همایش، در پی استقبال بی¬‌نظیر علاقمندان، متخصصان و جامعه‌¬ علمی از شش دوره گذشته این رویداد، در نظر دارد هفتمین همایش مکمل¬های غذایی و رژیمی را با نگاه ویژه به مصرف منطقی این مکمل‌ها در گروه‌های خاص و اهداف مختلف، همراه با حداکثر امتیاز بازآموزی (۱۵ امتیاز) و با حمایت و همکاری سندیکای تولیدکنندگان مکمل¬‌های رژیمی غذایی ایران، سازمان غذا و دارو، انجمن پزشکی ورزشی، انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور و سایر گروه‌های ذی‌ربط برگزار نماید.

از طرفی با توجه به اهمیت معرفی مکمل¬های ورزشی سالم و ترویج مصرف منطقی آن¬ها در جامعه ورزشی با شکل‌گیری سمپوزیوم یک روزه مکمل¬‌های ورزشی همزمان با هفتمین همایش مکمل‌های غذایی و رژیمی به مباحث مرتبط با این مکمل‌ها نیز پرداخته می‌شود.

زمان: ۴ تا ۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸
مکان: مرکز همایش‌های بین‌المللی هتل المپیک تهران
دبیرخانه: ۸۸۲۰۳۸۴۵

منبع:http://rasayesh.com/همایش مکمل‌های غذایی و رژیمی برگزار می‌گردد

درباره ی خبرنگار

مطلب پیشنهادی

اطلاعیه شرکت داروسازی اکتوور

اطلاعیه شرکت داروسازی اکتوور

اطلاعیه شرکت داروسازی اکتوور،در پی مکاتبه سازمان غذا و دارو در تاریخ ۱۱ تیر۱۳۹۸ مبنی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *