سرخط خبرها
خانه / اخبار صنفی / همایش مکمل‌های غذایی و رژیمی در تاریخ ۴ تا۶ اردیبهشت۹۷ در مرکز همایش هتل المپیک تهران برگزار می‌گردد

همایش مکمل‌های غذایی و رژیمی در تاریخ ۴ تا۶ اردیبهشت۹۷ در مرکز همایش هتل المپیک تهران برگزار می‌گردد

همایش مکمل‌های غذایی و رژیمی برگزار می‌گردد

تأمین مکمل‌های غذایی با کیفیت و سالم همواره مسئله‌ای اساسی و مهم برای متخصصان در این زمینه است که به موازات آن کنترل دقیق و مناسب آن از فرآیند تولید تا مصرف، حائز اهمیت است.

به منظور حفظ ایمنی مکمل‌‌های غذایی و رژیمی و سلامت مصرف‌کنندگان  الزامات کیفی مربوطه رعایت گردد، چرا که وجود هر گونه آلودگی، دارای پتانسیل انتقال به محصول نهایی بوده و خطرات زیان‌باری را می‌تواند به همراه داشته باشد. بنابراین بررسی کیفی و پایش کارایی مواد غذایی و مکمل های رژیمی- غذایی و ورزشی امری ضروری است.

دبیرخانه دائمی همایش، در پی استقبال بی¬‌نظیر علاقمندان، متخصصان و جامعه‌¬ علمی از شش دوره گذشته این رویداد، در نظر دارد هفتمین همایش مکمل¬های غذایی و رژیمی را با نگاه ویژه به مصرف منطقی این مکمل‌ها در گروه‌های خاص و اهداف مختلف، همراه با حداکثر امتیاز بازآموزی (۱۵ امتیاز) و با حمایت و همکاری سندیکای تولیدکنندگان مکمل¬‌های رژیمی غذایی ایران، سازمان غذا و دارو، انجمن پزشکی ورزشی، انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور و سایر گروه‌های ذی‌ربط برگزار نماید.

از طرفی با توجه به اهمیت معرفی مکمل¬های ورزشی سالم و ترویج مصرف منطقی آن¬ها در جامعه ورزشی با شکل‌گیری سمپوزیوم یک روزه مکمل¬‌های ورزشی همزمان با هفتمین همایش مکمل‌های غذایی و رژیمی به مباحث مرتبط با این مکمل‌ها نیز پرداخته می‌شود.

زمان: ۴ تا ۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸
مکان: مرکز همایش‌های بین‌المللی هتل المپیک تهران
دبیرخانه: ۸۸۲۰۳۸۴۵

منبع:http://rasayesh.com/همایش مکمل‌های غذایی و رژیمی برگزار می‌گردد

درباره ی خبرنگار

مطلب پیشنهادی

اولین مدرسه تابستانه بین المللی زیست فناوری

اولین مدرسه تابستانه بین المللی زیست فناوری

اولین مدرسه تابستانه بین المللی زیست فناوری با همکاری ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *