یازدهمین کنگره سکته مغزی برگزار می شود

  0
  550
  یازدهمین کنگره سکته مغزی برگزار می شود

  یازدهمین کنگره سکته مغزی برگزار می شود،دکترزمانی در آستانه یازدهمین کنگره سکته مغزی اظهار داشت: این کنگره در اسفند ماه سال جاری با حضور اساتید و صاحبنظران برجسته از داخل و خارج کشور در کتابخانه ملی در تهران برگزار می‌شود که شامل جدیدترین دستاوردهای و آخرین پیشرفت‌های درمان سکته مغزی مورد بحث و گفتگور قرار خواهد گرفت

  وی با اشاره به  اینکه در درمان سکته مغزی در ۲۴ ساعت ابتدایی می توان با برداشتن لخته به روش آنژیوگرافی و مداخله‌ای درمان نمود افزود امیداورایم بتوانیم پابه پای کشورهای دیگر در درمان به جلو برویم..
  وی افزود: پرستاران،‌ متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی، فیزیوتراپیست‌ها و متخصصین قلب و عروق در این کنگره حضور به هم رسانند و از مطالب جدید این کنگره بهره مند شوند.
  رئیس انجمن سکته مغزی ایران با بیان اینکه درمان سکته مغزی از تقریبا سه سال قبل در کشور آغاز شده است  که تا قبل از آن در کشور درمانی صورت نمی گرفت در صورتیکه درمان پس از ۴ ساعت و نیم را می توان شروع.
  وی با اشاره به اینکه  در سال جدید میلادی خبری در ارتباط با درمان سکته مغزی منتشر شد .

  براساس این خبر ثابت شد کسانی که دچار سکته مغزی شده‌اند و درمان وریدی برای آنها امکان‌پذیر و موثر نباشد تا ۲۴ ساعت امکان درمان آنها از طریق برداشتن لخته به روش آنژیوگرافی و مداخله‌ای وجود دارد؛ البته این مساله به تمهیدات بیشتر برای تشخیص و درمان در بیمارستان نیاز دارد.
  وی گفت: کشور ما فعالیت آنچنانی در حوزه درمان سکته مغزی از طریق روش‌های مداخله‌ای و آنژیوگرافی نداشته و این مساله نه تنها برای ۲۴ ساعت اول حتی برای ۶ ساعت اول نیز که یک درمان استاندارد است امکانات مناسبی نداشته است…

  یازدهمین کنگره سکته مغزی ۱ تا ۳ اسفند ماه سال جاری با حضور اساتید و صاحبنظران برجسته از داخل و خارج کشور در کتابخانه ملی در تهران برگزار می‌شود و جدیدترین دستاوردهای و آخرین پیشرفت‌های درمان سکته مغزی در آن مورد بحث قرار می‌گیرد.

  خبری خوش در درمان سکته مغزی حاد/ رائه آخرین پیشرفت‌های درمان سکته مغزی/
  یازدهمین کنگره سکته مغزی برگزار می شودیازدهمین کنگره سکته مغزی برگزار می شود

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید