سرخط خبرها
خانه / اخبار صنفی / مخالف پرداخت مالیات جامعہ پزشکی نیستیم

مخالف پرداخت مالیات جامعہ پزشکی نیستیم

قائم مقام شورای عالی پزشکی :
مخالف پرداخت مالیات جامعہ پزشکی نیستیمقائم مقام شورای عالی پزشکی اعلام کرد : ۸۰ درصد جامعہ پزشکی از کارتخوان برخوردار ھستند و بہ ۲۰ درصد مابقی تذکر دادیم تا کارتخوان را راہ اندازی کنند.
بہ گزارش نشریہ پزشکان ایرانی گل علیزادہ با بیان این مطلب گفت : ما با کارتخوان معمولی مشکل نداریم. اما با کارتخوان ویژہ مخالف ھستیم چون در این کارتخوان اسرار بیماران ثبت و پخش می شود و طبق قانون نشر اسرار بیماران تخلف است.
وی با اشارہ بہ اینکہ مخالف پرداخت مالیات جامعہ پزشکی نیستیم ، بیان داشت : جامعہ پزشکی ھمیشہ مالیات خود را در زمان مشخص پرداخت کردہ است. اما مشکلی کہ وجود دارد اینست کہ دربارہ قانون پرداخت مالیات کارتخوان قرار بود تا پایان شہریور لیست گروہ ھای اولویت دار را در روزنامہ ھای کثیر الانتشار اعلام کنند کہ انجام نشد.
علیزادہ گفت : در خصوص پرداخت مالیاتی با جامعہ پزشکی بد رفتار می شود و در ای زمینہ برای این جامعہ تبعیض قایل می شوند.

 

مخالف پرداخت مالیات جامعہ پزشکی نیستیم

نشریه پزشکان ایرانی-دو هفته نامه پزشکی و پیراپزشکی  با هدف کمک به ازتقا دانش پزشکی منتشر و در اختیار علاقمندان قرار گرفت.این نشریه بر خود فرض می داند با جمع آوری مطالب از داخل و خارج از کشور ،این رسالت خود را انجام بدهد.

نشریه پزشکان ایرانی با انتشار زمتان بندی دقیق کنگره های پزشکی در داخل ایران و انتشار جدید ترین گایدلاین های روز دنیا و همچنین مطالعات انجام شده در سراسر جهان ،چکیده مقالات ارائه شده در کنگره های برگزار ده در جهان گامی کوچک در جهت ارتقا دانش پزشکی در کشور عزیزمان ایران بردارد.

دو هفته نامه پزشکان ایرانی با گستره توزیع سراسری در کلیه کنگره های پزشکی ،داروئی ….توزیع می گردد و همچنین برای علاقمندان با سیستم پستی ارسال می گردد.

اید لاین های پزشکی
اخبار صنفی
تازه های دارویی
تازه های پزشکی
گزارش بالینی
گزارش مورد
اطفال و کودکان
پوست و مو
خون و انکولوژی
زنان و زایمان
قلب و عروق

درباره ی خبرنگار

مطلب پیشنهادی

97 درصد داروی کشور تولید داخل است

۹۷ درصد داروی کشور تولید داخل است

اسحاق جہانگیری معاون اول رییس جمہوری در آیین چہل و چہارمین روز ملی اورژانس کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *